İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı

İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı

Yorum Ekle (2)

24,90 TL

250 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Roman
Yayınevi Epsilon Yayınevi
Yazar Peter V.Brett
Çeviren Kübra Tekneci
Barkod 9786051731117
Tedarik Süresi 1 iş günü
- +
SEPETE EKLE

İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı

Dövmeli Adam ve Çöl Mızrağı’yla modern fantastik edebiyatın ilk sıralarına yükselerek George R. R. Martin, Robert Jordan ve Terry Brooks gibi devlerle birlikte anılmaya başlayan Brett, insanlığın her gece yerden yükselen iblislere karşı verdiği destansı mücadeleyi anlatmaya devam ediyor.

Bir zamanlar sıradan bir adam olan Arlen Bales artık çok daha fazlasıdır – onu hiçbir iblisin boy ölçüşemeyeceği kadar güçlü kılan tenindeki büyülü muhafazalar sayesinde Dövmeli Adam olmuştur.

 


Ahmann Jardir ise Krasia’nın savaşçı çöl kabilelerini iblis katili bir orduya dönüştürmüş ve kendini Shar’Dama Ka, yani Kurtarıcı ilan etmiştir. Üstelik iddiasını güçlendiren kadim silahlar –bir mızrak ve taç– taşımaktadır.
Ama Jardir iktidara tek başına gelmemiştir. Yükselişi, güçlü iblis kemiği sihri sayesinde geleceği görebilen kurnaz ve güzel karısı Inevera tarafından planlanmıştır; fakat Inevera’nın amaçları ve geçmişi bir sır perdesinin ardında gizlenmiştir ve Jardir bile ona tam olarak güvenebileceğinden emin değildir.

 


Bir zamanlar birbirlerine kardeşten yakın olan Arlen ve Jardir şimdi birbirlerinin en azılı rakipleridirler. İnsanlığın düşmanları yeni ay gecesinde yerden güruhlar halinde yükselirken, onları yenebilecek olan iki adam, gelmiş geçmiş en tehlikeli iblisler olan insan kalbinin iblisleri tarafından birbirine düşürülmüş haldedir! 

 

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

 

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 808

Dil : Türkçe

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri TÜRKİYE
Yayın Tarihi Ocak-2016
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 808
Ölçü 13,5x21,5 cm
Çeviren Kübra Tekneci
Editör Enis Köksaldı
  • İblis döngüsü

    Fatma Şahin - 08.07.2021 08:54

    Daha önce okuduğum bir seri, şimdide arkadaşım için sipariş verdim

  • İblis Döngüsü

    Esma Yağmur Avcı - 05.08.2021 18:28

    İlk kitapları çok güzeldi bunu da merakla bekliyorum

Peter V.Brett Kitapları

Kelepir365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın