İade ve Değişim İşlemleri

Lütfen tüm iade/değişim işlemlerinizde ürün ile birlikte faturanızı da göndermeyi unutmayın.

1. Cayma Hakkı

Tüketiciyi Koruma Kanunu ve 29188 sayılı MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ çerçevesinde satın aldığınız kitap ve periyodik yayınlar belirtilen yönetmeliğin 15(e) ve (f) bendlerine göre "Cayma Hakkının İstisnaları" arasında sayılmıştır:

MADDE 15 – (1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

 Bu şartla iade yapmak istiyorsanız kargonuzu aşağıdaki adrese belirtilen iade kodlarıyla gönderebilirsiniz:

Epsilon Kültür Hizmetleri A.Ş
Gürsel Mah. İcabet sokak No:3 
34400 Kağıthane

MNG Kargo İade Gönderi Kodumuz: 601347335

 2. Arızalı Ürünler

Sitemizde satılan tüm kitapları eksiksiz ve hasarsız şekilde paketlemek Kelepir365'in sorumluluğundadır. Dolayısıyla kargo ambalajı hasar görmemiş bir gönderinizde hasarlı ve/veya kusurlu kitap çıkması durumunda fotoğrafını çekerek Müşteri Hizmetleri birimimize email yoluyla ulaşmanızı rica ederiz. Konuyla ilgili lütfen yayıneviyle doğrudan temasa geçmeyin.

 Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizinle temasa geçerek ürününüzün en kısa zamanda değişimini ya da değişim yapılamaması durumunda iadesini gerçekleştirecektir. Değişim/iadenin onaylanması halinde lütfen ürünü yukarıda belirtilen adrese gönderin.

3. Eksik / Yanlış Gönderiler:

Tarafınıza herhangi bir nedenden ötürü eksik ya da yanlış gönderi yapılması halinde Müşteri Hizmetleri birimimizle email yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kelepir365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın